Videoklip

První krok je schůzka. Proč a jaké video potřebujete. Pomůžeme vám s návrhem konceptu i se scénářem.

Navštívíme lokace natáčení. Vše nafotíme a společně je vybereme. Disponujeme i vlastním ateliérem.

Veškeré vybavení je naše, tím pádem odpadají nemalé částky za půjčovné. Máme k dispozici i vlastní kamerovou jízdu (koleje) s jeřábem i dron. 

Pracujeme v malém týmu a vždy se snažíme o co největší komfort klienta, aby se mohl uvolnit a co nejvíce se mohl soustředit.  

Máme za sebou videoklipy, které vyhrávají soutěže v TV a mají miliony zhlédnutí na YouTube. 

Cenovou nabídku vám dáme po první schůzce. Mnohokrát je daný rozpočet na celé video a my se snažíme o to ho co nejlépe využít.


Filmařina je náš veliký koníček, a proto se snažíme každé další video udělat o něco lepší. 
Tereza Nesvatbová

Arch Of Hell

Se Stoneline Production jsem měla možnost spolupracovat celkem dvakrát, jak při natáčení našeho prvního kapelového klipu, tak při natáčení druhého akustického videa.
Tímto bych chtěla Stoneline doporučit všem kapelám, které hledají možnost natočení reprezentativního klipu a team lidí, kteří svoji práci dělají pečlivě, s nadšením a navíc disponují kvalitním vybavením.
Na spolupráci jsem vždy ocenila pohotové a profesionální jednání, možnost vše otevřeně probrat a vymyslet děj/scénu/vybrat herce/řešit střih atp. Díky za skvělou práci :) 

Radek Krejčí

Wolfarian

Rychlá, profesionální a bezbolestná spolupráce, Stoneline určitě doporučujeme. 

Jindra Heinrich Novotný

Ocelot

Profesionální přístup, skvělá práce s kapelou při natáčení, důkladná příprava před natáčením, kvalita, rychlost. Umííííííííííííí !!! 

Marek Murky Kvapil

Painting Memories

S kapelou Painting Memories jsme se Stoneline Production natočili již tři videoklipy a naše zkušenost je opakovaně výborná. S Pavlem (Charliem) Navrátilem jsme si sedli jak lidsky tak co do způsobu práce a velmi se na vzájemnou spolupráci vždy těšíme. Jeho přístup je naprosto profesionální co se týče všech stádií vzniku videa od diskuze nad prvotním konceptem až po finální sestřihy. Vždy chce pro projekt jen to nejlepší a výsledek bere jako produkt, ve kterém zůstal kus jeho osobnosti a tím pádem něco, na čem i jemu velmi záleží. Zároveň ovšem ctí záměry a motivy klienta a je otevřen tvůrčím kompromisům. Určitě se s kapelou těšíme, až bude zase příležitost něco společně natočit. 


Kontakt:

Pavel Navrátil

stoneline.production@gmail.com

+420 733 395 420