Tereza Nesvatbová

Arch Of Hell

Se Stoneline Production jsem měla možnost spolupracovat celkem dvakrát, jak při natáčení našeho prvního kapelového klipu, tak při natáčení druhého akustického videa.
Tímto bych chtěla Stoneline doporučit všem kapelám, které hledají možnost natočení reprezentativního klipu a team lidí, kteří svoji práci dělají pečlivě, s nadšením a navíc disponují kvalitním vybavením.
Na spolupráci jsem vždy ocenila pohotové a profesionální jednání, možnost vše otevřeně probrat a vymyslet děj/scénu/vybrat herce/řešit střih atp. Díky za skvělou práci :) 

Radek Krejčí

Wolfarian

Rychlá, profesionální a bezbolestná spolupráce, Stoneline určitě doporučujeme. 

Jindra Heinrich Novotný

Ocelot

Profesionální přístup, skvělá práce s kapelou při natáčení, důkladná příprava před natáčením, kvalita, rychlost. Umííííííííííííí !!! 

Marek Murky Kvapil

Painting Memories

S kapelou Painting Memories jsme se Stoneline Production natočili již tři videoklipy a naše zkušenost je opakovaně výborná. S Pavlem (Charliem) Navrátilem jsme si sedli jak lidsky tak co do způsobu práce a velmi se na vzájemnou spolupráci vždy těšíme. Jeho přístup je naprosto profesionální co se týče všech stádií vzniku videa od diskuze nad prvotním konceptem až po finální sestřihy. Vždy chce pro projekt jen to nejlepší a výsledek bere jako produkt, ve kterém zůstal kus jeho osobnosti a tím pádem něco, na čem i jemu velmi záleží. Zároveň ovšem ctí záměry a motivy klienta a je otevřen tvůrčím kompromisům. Určitě se s kapelou těšíme, až bude zase příležitost něco společně natočit.